Titulinis

Granlund Manager

Sklandesnė priežiūra su Granlund Manager programa

Optimizuokite laiką ir resursus
Optimizuokite resursus ir taupykite laiką, suplanuodami prevencines priežiūros užduotis

Duomenų pasiekiamumas ir peržiūra
Turėkite prieigą prie informacijos apie savo nekilnojamą turtą ir jo priežiūros duomenų bet kuriuo metu. „Granlund Manager“ suteikia galimybę matyti visą nuosavybėje esantį nekilnojamą turtą ir su juo susijusias priežiūros užduotis.

Nekilnojamo turto priežiūra mobiliajame telefone
Priskirkite, išsiųskite ir stebėkite visų priežiūros užduočių būsenas. Su mobiliąja programėle priežiūros darbus atliekantys darbuotojai gali nesunkiai reaguoti į iškvietimus ir raportuoti apie darbų būseną

Didesnis energijos efektyvumas

Sumažinkite energijos sąnaudas ir CO2 emisijas
Dabar galėsite išmatuoti ir sujungti įvairius iš pastato surenkamus  rodiklius bei pateikti ataskaitas apie įvairių išteklių suvartojimą, taip padidindami energijos efektyvumą ir sumažindami savo pastato anglies dvideginio emisijas.

Pagerinkite sąlygas pastato viduje
Dabar galėsite išmatuoti ir reguliuoti pastato vidaus aplinkos sąlygas, taip užtikrindami jame esančių žmonių gerovę ir pasirūpindami pastato ilgalaikiu tvarumu.

Grafiškai atvaizduokite ir stebėkite
Sujunkite įvairių šaltinių duomenis - energijos, vidaus sąlygų ir techninio aptarnavimo. Stebėkite pastato efektyvumą pagal iš anksto apibrėžtas optimaliausias eksploatacines savybes ir sąlygas.

Individualiai pritaikomos ir interaktyvios ataskaitos

Ataskaitų portalas vadovaujančiam personalui Specialiai pritaikytos interaktyvios ataskaitos leis jums sekti aktualius priežiūros, energijos ir išteklių suvartojimo rodiklius pastatuose bei priimti protingesnius sprendimus.

Aplikacijų programavimo sąsajų integravimo galimybėsSu „Granlund Manager“ galėsite lengvai integruoti skirtingas programas ir sklandžiai perduoti įvairią projektų ir biudžeto valdymo informaciją skirtingoms sistemoms.

Specialiai pritaikytos ataskaitosBe įprasto vizualaus darbastalio, aktuali informacija gali būti pateikiama ir ataskaitose pagal vartotojo poreikius. Vizualiai aiškias, interaktyvias ataskaitas lengva sukurti ir patogu naudoti įvairiai duomenų analizei.

Stebėkite efektyvumą sukurdami skaitmeninį pastato „dvynį“

Informacinis pastato modeliavimas (BIM) ir pastatų ūkio valdymas (FM)
Sukūrus skaitmeninį pastato „dvynį“ galima lengviau valdyti visus su jūsų nuosavybe susijusius duomenis. Mūsų informacinis pastato modelis (BIM) gali talpinti projektavimo metu surinktus duomenis, taip pat informaciją surinktą iš „IoT“ įrenginių bei pastato automatikos sistemų (BMS), o taip pat ir iš pačių pastato vartotojų gaunamus duomenis.

Suderinti duomenų gavimo būdai
Pasitelkite mūsų BIM funkciją, sujunkite keletą duomenų šaltinių ir sukurkite skaitmeninį pastato „dvynį“, kuris pasitarnaus kaip nekilnojamo turto savininkų, priežiūros personalo ir galutinių vartotojų komunikacijos kanalas.

Sąlygų ir efektyvumo duomenų vizualizavimas
Remiantis pasirinktais duomenų šaltiniais, BIM sukuria trimatę vizualizaciją, kuri atvaizduoja vidaus patalpų   efektyvumo pasiekimus, lyginant pagal nustatytas konfigūracijas ir tikslus.

MEPCO yra oficialus Granlund Manager atstovas Lietuvoje ir Latvijoje