Titulinis

Mepco paslaugos

ŠVOK

Turime didelę patirtį projektuojant inovatyvias inžinerines sistemas verslo ir prekybos centruose, taip pat daugiabučių namų kompleksuose. ŠVOK projektus rengiame BIM aplinkoje.

Daugiau
Vandentiekis ir nuotekos

MEPCO inžinieriai turi didelę patirtį rengiant vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninius projektus įvairios paskirties pastatuose. Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų projektus rengiame 3D formatu, BIM aplinkoje.

Daugiau
Elektrotechnika ir silpnos srovės

Mūsų elektrotechnikos ir silpnų srovių projektuotojai turi sukaupę didelę patirtį rengiant tiek naujos statybos, tiek modernizavimo techninius projektus. Elektrotechnikos projektus rengiame 3D formatu, BIM aplinkoje.

Daugiau
Sprinklerinės sistemos

Rengiame priešgaisrinio gęsinimo sistemų projektus įvairiems komerciniams ir gamybiniams objektams. Turime patirties rengiant sprinklerinių sistemų projektus pagal tarptautinius NFPA, FM Global  ir kt. standartus.  Projektus rengiame 3D formatu, BIM aplinkoje.

Daugiau
Energijos vartojimo auditai

MEPCO dirba atestuoti pastatų bei technologinių procesų auditoriai, kuriems suteikta teisė rengti energijos vartojimo auditus. Energijos vartojimo auditus rengiame nuo 2008 metų. Per tą laiką esame parengę kelis šimtus skirtingų energijos vartojimo auditų.

Daugiau
Energinio naudingumo sertifikatai

MEPCO dirba atestuoti pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertai, kuriems suteikta teisė rengti pastatų energinio naudingumo sertifikatus.

Daugiau
Energetinis modeliavimas

MEPCO inžinieriai naudoja pažangią, specializuotą, energinio modeliavimo (simuliacijos) programinę įrangą, projektuodami pastatų inžinerines sistemas. Taip pat atlieka modeliavimo paslaugas kaip projekto konsultantai klientams, siekiantiems pastatų BREEAM ar LEED sertifikavimo.

Daugiau
Investiciniai projektai

Mūsų specialistai yra atestuoti ir turi teisę rengti tiek daugiabučių namų, tiek ir viešųjų pastatų atnaujinimo/ modernizavimo investicinius planus.

Daugiau
Galimybių studijos

Galimybių studijos, tai plačios apimties studijos, nagrinėjančios energetines alternatyvas teisiniu, technologiniu, ekonominiu ir finansiniu aspektais. Šios analizės pagalba išstudijuojami visi įmanomi investicijų variantai bei identifikuojami, formuojami ir pagrindžiami patys palankiausi.  

Daugiau
TDD

„Mepco“ žino, kad labai svarbu yra atlikti išsamų techninį patikrinimą vertinant pastatų ir nuosavybės būklę, eksploatacines savybes ir atitiktį.

Daugiau
WiredScore

Skaitmeninis ryšys yra gyvybiškai svarbus mūsų gyvenimui ir darbui, todėl „WiredScore“ misija yra padaryti pasaulio pastatus išmanesnius ir geriau sujungtus, kad ateities pastatai būtų labiau bendradarbiaujantys, novatoriška ir dinamiški.

Daugiau
Patalpų mikroklimato parametrų matavimai

Stebėjimas ir kontrolė padeda pastatų savininkams/valdytojams užtikrinti tinkamus patalpų oro parametrus ir taupyti energijos resursus bei eksploatacijos kaštus.

Daugiau
BREEAM

Mepco komandoje turėdami licencijuotus BREEAM vertintojus, teikiame pastatų vertinimo ir sertifikavimo paslaugas pagal šias tarptautinių pastatų vertinimo standartų schemas: BREEAM International New Construction (naujai vystomiems projektams)BREEAM In-Use International (egzistuojantiems pastatams)

Daugiau